Profil
Kontakt
Kontakt
Imię i nazwisko
*
Wiadomość
*
Adres e-mail
*
* - Pola wymagane oznaczono gwiazdką
Linki
Formularz Zgłoszeniowy
Formularz Zgłoszeniowy

Niniejszy serwis przeznaczony jest dla analityków kryminalnych Prokuratur, prokuratorów oraz związanych z analizą kryminalną funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej, Krajowej Administracji Skarbowej oraz innych służb i instytucji. Jeżeli jesteś analitykiem kryminalnym i chciałbyś brać udział w dyskusjach na forum, wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. Rejestracja nie następuje automatycznie - po administratorskiej weryfikacji podanych przez Ciebie danych, jeżeli spełniasz wyrażone tutaj wymagania, uzyskasz dostęp do serwisu. Forum jest całkowicie zamknięte dla pozostałych osób.
Imię i nazwisko
*
Funkcja, stanowisko
np. analityk, analityk-funkcjonariusz, prokurator, etc.
*
Jednostka
nazwa instytucji, miejscowość
*
Miejscowość
*
E-mail służbowy
*
Telefon kontaktowy
*
Informacje dodatkowe
* - Pola wymagane oznaczono gwiazdką
Newsy
Data: 2010-01-26 11:40:03
W dniu 1 lutego 2010 odbędzie się integracyjno-szkoleniowe spotkanie pomiędzy zespołami analitycznymi z PO Lublin i PO Zamość, podczas którego roztrząsane będą wszelkie problemy i wątpliwości powstałe w toku sporządzania analiz w powyższych jednostkach. Nastąpi również wymiana doświadczeń.
Zachęcamy do organizacji podobnych spotkań w innych jednostkach.


Data: 2010-01-20 10:01:06
Witaj na Portalu Analityków Kryminalnych Prokuratury RP!


Jeśli posiadałeś konto na dawnym Forum Analityków Kryminalnych, zostało ono przeniesione i tutaj. Aby zalogować się na Portalu musisz jednak aktywować konto. Aby to zrobić, w panel logowania po lewej musisz wpisać swój Login i kliknąć na leżący niżej link "Przypomnij hasło", po czym postępować dalej za wskazówkami. Na Twoją skrzynkę e-mail, przyjdzie wiadomość zawierająca link aktywacyjny i nowe hasło. Po prostu kliknij na link i zaloguj się używając starego loginu i nowego hasła. Uwaga. E-mail wysyłany automatycznie przez serwis, zawiera link aktywacyjny, wiele komercyjnych skrzynek może więc wrzucić go automatycznie do folderu ze SPAMem.

Po zalogowaniu nowe hasło jak i inne dane zmienić można klikając na niewielką ikonkę ludzika, znajdującą się po Imieniu i Nazwisku widocznym w Panelu Logowania.

Więcej informacji dla osób nowo się rejestrujących - już wkrótce.

[1-8] [9-10]